Інформація про школу

Історія є для нас спогадом,

про який ми не лише знаємо,

але в якому коріння нашого життя.

К.Ясперс

ШКОЛА…

Вона, мов неопалима купина, палає незгасно на вітрах історії, все нові і нові покоління людей тягнуться до її полум’я, нагрівшись, відлітають у самостійне життя.

Історія кожної школи – це не лише історія вчителів, що працюють у ній, а й історія багатьох поколінь, що вийшли зі стін рідної альма-матер і множили її славу своїми досягненнями. Історія школи веде свій відлік з 1933-1934 років з початку будівництва.

НАША ШКОЛА – НАШЕ ЖИТТЯ

В мальовничому зеленому куточку розташована Воротнівська школа І-ІІ ступенів  – одна з найстаріших шкіл Луцького району, яка майже сторіччя навчає своїх учнів, випускаючи їх у доросле життя, даючи їм міцні знання й формуючи впевненість у своїх силах. В школі працюють вчителі – творчі, талановиті, які всю свою життєву енергію й любов щедро дарують дітям. В закладі вирує шкільне життя, яке дає можливість кожній дитині виявити свої таланти й обдарування.

Наша школа – дім на 78 дітей. Цей дім теплий, надійний, у ньому є свята й будні, робота та відпочинок, добрі традиції та досягнення.

Школа за свою історію зазнала ряд реорганізацій та змін:

  • 1933-1934 рр. – початок будівництва
  • 1935-1936 н.р – 1 навчальний рік
  • 1936 р. – перший випуск
  • 2014 р. – капітальний ремонт
  • 2016 р. – добудова школи

Протягом ХХ століття школа славилась своїми вихованцями. Багато випускників стали науковцями, керівниками установ, спортсменами. Але найбільше тішить наших вчителів те, що випускники, від професора до робітника, з теплотою відгукуються про школу, з гідністю називають себе учнями Воротнівської школи. Отже, шкільні роки в їх думках залишились як джерело порядності і вихованості.